::: Bengü Erden Fan Club :::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bengü Fanlarının Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005

YazarMesaj
Gezegen
Admin
Admin
Gezegen

Erkek

Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005 Empty
MesajKonu: Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005   Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005 EmptyPtsi Ocak 26 2009, 12:22

Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005 Maga0048b1lq2

Bengü'nün Cosmopolitan Dergi'sinde ki Röportajı

Evet sizler için Bengü'nün Eylül 2005 de Cosmopolitan dergisinde yayınlanan röportajını sunuyorum.Bakalım o zamanlar Bengü neler demiş:

"Türkiye'de gerçek kadın pop star yok. O boşluğu dolduracağım."

* 17 yaşımda kulüpte vokal yapmaya başladım, ilk olarak yalnız sahneye çıktığımda 21 yaşımdaydım. Ama bundan sonra gece kulüplerinde çalışmayı düşünmüyorum. Artık konserlerle daha mutlu oluyorum.

* Hiçbir zaman "Ben ünlüyüm" gibi tanımlamalar yapmadım. Bunun psikolojimi bozacağını düşünüyorum. İş konusunda prensipliyim ama havalı şöhretlerden değilim. "Ben ünlüyüm" diyenleri sağlıklı bulmuyorum.

* Ben neysem oyum. Ama şu aralar genç delikanlılar da hafif süzmeye başladı beni. Bengü artık büyüdü!

* Türkiye'de gerçek bir pop star kadın olmadığını düşünüyorum. Bu yolda yapabileceklerimin hepsini yapıp, o yöne doğru gitmeyi planlıyorum.

* Kenan'ın hayatımdaki yeri çok önemli, aynı şekilde Ozan'ın da öyle. Ama daha çok tecrübe kazanmak adına Doğulu Productions'dan ayrıldım. Hiç kavgamız olmadı, hâlâ görüşüyoruz.

* Şarkılarımı şimdilik kıskanıyorum. Ama başka şarkıcıların şarkılarımı söylemesi de isterim. Ajda Pekkan örneğin... Bir de belki bir gün Kenan'a şarkı verebilirim.

* İlk albüme göre bu albümde isimler çok değişti. Albümde çok önemli imzalar var. İlk albüme göre 4-0 önde başladım diyebilirim. 'Korkumdan Ağladım' bir Yunan şarkısı, Serdar Ortaç ona çok güzel sözler yazdı. Hakkı Yalçın var, beş ayrı aranjör var. Sibel Alaş var. Ve benim için bir ilk; iki tane bestem var.
Bu röportaj hakkında neler düşünüyorsunuz?Yorumlarınızı bekliyorum...
http://bengu.eniyiforum.org

Cosmopolitan Dergisi Röportajı 2005
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bengü Röportajı
» Powerturk Röportajı